Poznaj mnie!

Serdecznie witam na moim blogu!

Założyłam tego bloga, ponieważ uwielbiam testować nowe rzeczy, a później dzielić się z innymi swoją opinią. Uważam, że warto dzielić się ze sobą spostrzeżeniami,aby każdy mógł dowiedzieć się o genialnych produktach. Nie zamierzam też milczeć na temat bubli oraz produktów przereklamowanych i chętnie ostrzegę Was przed nimi.

Jestem mieszkanką Wrocławia, rocznik ’91. Urodziłam się w Dzień Nauczyciela :) Jakiś czas temu skończyłam studia, obecnie szukam swojej drogi życiowej.

Uwielbiam kosmetyki (myślę, że jak każda kobieta). Kocham zwierzęta i to one są moją największą pasją. Lubię dobrą muzykę, nie zwracam uwagi na gatunki, słucham tego co mi się podoba, dobrze jeśli tekst ma jakiś sensowny przekaz. Ubóstwiam jedzenie, za niektóre pyszności niemal dałabym się pokroić. Oczywiście kocham gotować. W miarę możliwości śledzę wszelkie nowości na rynku, chcę być na bieżąco, poza tym po prostu interesują mnie nowinki.

Jestem indywidualistką, bardzo cenię sobie niezależność. 

Jestem niezmiernie tolerancyjna, ale chamstwa i cwaniactwa nie znoszę.

Zawsze mówię wprost co myślę i nie przejmuję się zbytnio krytyką na swój temat. Nie dam sobie zamydlić oczu.

2 myśli nt. „Poznaj mnie!

  1. dziękuję ;)
    To jest właśnie główny powód, dla którego założyłam tego bloga. Kupiłam już sporo bubli, na większość z nich wydałam kupę kasy, dlatego uważam że lepiej wiedzieć co się kupuje.
    Pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>